Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych
Facebook stowarzyszenia Skontaktuj się z nami Masz pytania? Zadzwoń: (86) 216 27 71
STRONA GŁOWNA / SZKOLENIA I KURSY /
Warning: Undefined variable $nazwa in /home/spiplomza/ftp/szkolenia.php on line 67
KILKA SŁOW O NAS

Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego zostało zarejestrowane w KRS z dniem 8.03.2002 r. Posiada osobowość prawną.

Stowarzyszenie zapewnia dobrą jakość swojej działalności poprzez zatrudnienie niezbędnej liczby pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Do realizacji swoich zadań Stowarzyszenie tworzy fundusz szkoleniowy, na który przeznaczone są środki Stowarzyszenia pochodzące z dotacji, darowizn od osób fizycznych i prawnych, a także pozyskuje do współpracy sponsorów spośród instytucji gospodarczych, społecznych i osób fizycznych.

SZKOLENIA I KURSY

Poniżej znajduje się lista aktualnych szkoleń i kursów. Zachęcamy do zapoznania się z każdym szkoleniem i kursem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowany danym szkoleniem, zachęcamy do zapoznania się z nim po kliknięciu na danej pozycji. Jesteśmy również dostępni do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Nasi partnerzy
  • BDBK e.V.
  • Telewizja Narew
  • mylomza
Copyright © 2017 Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.