Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych
Facebook stowarzyszenia Skontaktuj się z nami Masz pytania? Zadzwoń: (86) 216 27 71
STRONA GŁOWNA / WSPÓŁPRACA
KILKA SŁOW O NAS

Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego zostało zarejestrowane w KRS z dniem 8.03.2002 r. Posiada osobowość prawną.

Stowarzyszenie zapewnia dobrą jakość swojej działalności poprzez zatrudnienie niezbędnej liczby pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Do realizacji swoich zadań Stowarzyszenie tworzy fundusz szkoleniowy, na który przeznaczone są środki Stowarzyszenia pochodzące z dotacji, darowizn od osób fizycznych i prawnych, a także pozyskuje do współpracy sponsorów spośród instytucji gospodarczych, społecznych i osób fizycznych.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych od lat podejmuje współpracę ze wszystkimi podmiotami chcącymi czynnie uczestniczyć w pomocy osobom szczególni starszym i samotnym. Z roku na rok coraz prężniej rozwijamy się i z pewnością stanowimy profesjonalną placówkę której głównym celem jest pomoc w rozwoju i opieka.

Zachęcamy do nawiązywania współpracy m.in:

- Pielęgniarki
- Opiekunki
- Rehabilitantów
- Lekarzy
- Wolontariuszy
- Społeczność lokalną
- Samorządy lokalne
- Samorząd pielęgniarek i położnych
- Rodziny podopiecznych
OFERTY

Aktualne oferty. Jesteś zainteresowany szkoleniami? A może chcesz rozpocząć pracę u nas? Sprawdź co aktualnie możemy zaproponować.

ZAPISZ SIĘ

Tutaj zapiszesz się na szkolenie / kurs.

OPIEKA CAŁODOBOWA

Opieka całodobowa działa przez 24h na dobę w soboty i niedziele, a także w dni świąteczne i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Nasi partnerzy
  • BDBK e.V.
  • Telewizja Narew
  • mylomza
Copyright © 2017 Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.