Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych
Mapa strony Skontaktuj się z nami Masz pytania? Zadzwoń: (86) 216 27 71
STRONA GŁOWNA / OPIEKA CAŁODOBOWA
KILKA SŁOW O NAS

Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego zostało zarejestrowane w KRS z dniem 8.03.2002 r. Posiada osobowość prawną.

Stowarzyszenie zapewnia dobrą jakość swojej działalności poprzez zatrudnienie niezbędnej liczby pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Do realizacji swoich zadań Stowarzyszenie tworzy fundusz szkoleniowy, na który przeznaczone są środki Stowarzyszenia pochodzące z dotacji, darowizn od osób fizycznych i prawnych, a także pozyskuje do współpracy sponsorów spośród instytucji gospodarczych, społecznych i osób fizycznych.

OPIEKA CAŁODOBOWA
Opieka całodobowa jest częścią projektu ściśle powiązanego z budową Centrum Opiekuńczego w Sławcu (gmina Nowogród). Projekt ten jest dla nas najpilniejszy ze względu na duże potrzeby lokalnego społeczeństwa, stąd też bardzo intensywnie pracujemy by przygotować dla Państwa miejsce, w którym nasza wyspecjalizowana kadra będzie mogła pomagać tym, którzy pomocy potrzebują. Wstępnie chcemy stworzyć placówkę, która będzie mogła pomieścić 30 osób.

Staramy się, by projekt jak najszybciej wdrożyć i móc zacząć pracę z osobami potrzebującymi opieki.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rezerwacją miejsc bądź chcecie dowiedzieć się więcej na temat projektu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź bezpośrednio w naszym biurze.
OFERTY

Aktualne oferty. Jesteś zainteresowany szkoleniami? A może chcesz rozpocząć pracę u nas? Sprawdź co aktualnie możemy zaproponować.

ZAPISZ SIĘ

Tutaj zapiszesz się na szkolenie / kurs.

OPIEKA CAŁODOBOWA

Opieka całodobowa działa przez 24h na dobę w soboty i niedziele, a także w dni świąteczne i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Nasi partnerzy
  • BDBK e.V.
  • Telewizja Narew
  • mylomza
Copyright © 2017 Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.